O nas

Przyjeżdżając do obcego kraju, każda nowoprzybyła osoba musi stawić czoła wielu problemom - zarówno mniej jak i bardziej skomplikowanym. Jednym z pierwszych zazwyczaj jest problem znalezienia mieszkania bądź pokoju do wynajęcia oraz związane z tym pytania:
— Jak znaleźć bezpieczne i niedrogie mieszkanie?
— Jak i gdzie szukać współlokatorów? Czy można wynająć mieszkanie samodzielnie?
— Jak uniknąć nierzetelnych wynajmujących oraz nieuczciwych pośredników i na co zwracać szczególną uwagę?
— Co zrobić, żeby nie przepłacić?
— Kto może mi w tym wszystkim pomóc? 

Doskonale rozumiemy te problemy. Nie jest łatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości i sprostać samodzielnie wszystkim wyzwaniom zwłaszcza jeżeli chodzi o ludzi młodych, studentów oraz innych osób, szukających swojego nowego miejsca.

STUDENTHOME - to nie jest zwykła agencja pośrednictwa nieruchomości - to znacznie więcej!

STUDENTHOME to unikalny oraz innowacyjny w swoim rodzaju projekt, którego celem jes  pomoc w poszukiwaniu miejsca zamieszkiwania dla uczniów i studentów z całego świata, którzy Polskę wybierają jako miejsce odbycia studiów, praktyk i stażu bądź uczestniczący w jednym z wielu międzynarodowych programów wymiany studentów. STUDENTHOME pomaga właśnie znaleźć nowe miejsce zamieszkania w jednym z kilkunastu ośrodków akademickich i miejskich w Polsce, zapewniając przy tym wsparcie naszych prawników i doradców. Pomożemy Ci znaleźć miejsce idealne właśnie dla Ciebie!
 
Posiadamy ogromną bazę nieruchomośći na wynajem w największych miastach Polski idealnych dla studentów oraz osób przebywających na stażach bądź wymianach międzynarodowych. Cały czas poszerzamy oraz aktualizujemy nasza ofertę, aby sprostać nowym potrzebom oraz rosnącym wymaganiom naszych klientów. Posiadamy jedynie sprawdzone oferty, a same warunki wynajmu są przygotowywane z maksymalną dbałością o interes naszego klienta.
 
Przez wiele lat naszej działalności na rynku zaufała nam ogromna liczba jak osób udostępniających mieszkania na wynajem, tak i obcokrajowców szukających mieszkania dla siebie w Polsce. Przemawia za nami liczne grono zadowolonych klientów. Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie - tak, aby w pełni zrozumieć i sprostać potrzebom naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy we współpracy z nami odnalazł dokładnie to, czego potrzebuje. Oczywiście staramy się także doradzić Klientowi, aby podjął odpowiednią decyzję co do wyboru mieszkania, z którego będzie w pełni zadowolony!
 
STUDENTHOME - kompleksowy i bezpieczny sposób na znalezienie nowego miejsca zamieszkiwania zwłaszcza jeżeli nie dysponuje się dużym budżetem. Podczas pierwszego kontaktu osobie zainteresowanej współpracą zostaje przydzielony indywidualny doradca, który zawsze chętnie pomoże w przypadku jakichś kłopotów związanych z pobytem i zamieszkaniem w Polsce.
 
Wszystkie proponowane przez nas mieszkania pozytywnie przeszły naszą weryfikację pod względem stanu technicznego i funkcjonalnego. Można swobodnie wybierać spośród oferty mieszkań o różnej lokalizacji (centrum bądź okolice miasta), umeblowaniu i wyposażeniu. Każde mieszkanie standardowo posiada lodówkę, pralkę, miejsce do spania z materacem, kuchenkę gazową bądź elektryczną, płytę grzewczą wraz z piekarnikiem oraz szerokopasmowy internet. Każde mieszkanie ma również dostęp do ciepłej oraz zimnej wody a także ogrzewania.
 
Naszym celem jest pomoc w znalezieniu mieszkania dla studentów z określonym budżetem. Gwarantujemy rzetelność oraz wysoki standard świadczonych usług na jasnych i przejrzystych warunkach bez ryzyka. 
 
Jeżeli myślisz o studiach w Polsce, zleć STUDENTHOME poszukiwanie mieszkania dla siebie - na pewno będziesz zadowolony!